Obec Tehovec
Obec Tehovec

Zpoždění linky 489 vlivem uzavírky v Mnichovicích

Zpoždění linky 489 vlivem uzavírky v Mnichovicích

Vážení občané,
vzhledem k dočasnému omezení provozu v Mnichovicích, kudy vede odklon trasy autobusu 489, vznikají na tomto spoji zpoždění. Jedná se zejména o ranní linky, počítejte s tím při dopravě do škol a zaměstnání. Situace by měla trvat do pátku.

Za případné komplikace se omlouváme. Není v moci naší, ani v silách dopravce, situaci ovlivnit.

 

Srdečně zdraví
Obec TEHOVEC

Datum vložení: 15. 10. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2019 22:24
Autor: Správce Webu

Odběr novinek

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Platební portál

Platební portál SČK

Platební portál je možné využít pro platby stočného, poplatky za psy, poplatky za odpady a ostatní poplatky obci Tehovec. Stačí jen kliknout na ikonku, vybrat druh poplatku a vyplnit náležitosti k platbě.

Mapový portál

Mapotip

Součástí mapového portálu obce je pasportizace místních komunikací, veřejného osvětlení, vedení vodovodu a kanalizace.

Les

650obyvatel

13731. písemná zmínka

kuželna

multifunkční dům

SDH

O naší obci

Středočeská obec Tehovec leží v nadmořské výšce 450 m n. m a nachází se asi 10 km východně od Prahy, při hlavní silnici u města Říčany směrem na Kutnou Horu. Žije zde přibližně 650 trvale hlášených obyvatel. V katastru obce pramení potok Rokytka, pravostranný přítok Vltavy.

Součástí obce je osada Vojkov s léčebnou pro dlouhodobě nemocné – LDN Vojkov. V Tehovci jsou aktivní spolky - Sdružení dobrovolných hasičů a Kuželkáři pod záštitou TJ Sokol Tehovec. Výraznou dominantou návsi kromě rybníčka je také ve stínu lip stojící zvonička z roku 1866 a litinový krucifix na zděném podstavci, opodál v centru návsi ještě pomník padlým v 1. a 2. světové válce.