Obec Tehovec
Obec Tehovec

Zápisy do MŠ v Tehovci

Zápisy do MŠ v Tehovci 1

Bližší info k zápisům pravděpodobně zveřejníme v půlce dubna.
Sledujte web obce i web školky.

Vážení rodiče,

vzhledem k vývoji situace s šířením nemoci COVID-19 zatím nejsme schopni sdělit konkrétní informace k zápisům do MŠ v Tehovci. Předpokládáme, že kolem poloviny dubna bude vše jasnější, poté informace naleznete na webu školky i obce.

S případnými dotazy se obracejte na paní ředitelku Zuzanu Máchovou, Dis. na telefonním čísle +420 606 031 341, nebo  zde http://www.mstehovec.cz/kontakty/kontakty/ naleznete i další kontakty pro komunikaci.

Děkujeme za trpělivost a spolupráci.

Srdečně zdraví

OBEC TEHOVEC

 

Datum vložení: 27. 3. 2020 10:56
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2020 11:13
Autor: Správce Webu

Odběr novinek

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Platební portál

Platební portál SČK

Platební portál je možné využít pro platby stočného, poplatky za psy, poplatky za odpady a ostatní poplatky obci Tehovec. Stačí jen kliknout na ikonku, vybrat druh poplatku a vyplnit náležitosti k platbě.

Mapový portál

Mapotip

Součástí mapového portálu obce je pasportizace místních komunikací, veřejného osvětlení, vedení vodovodu a kanalizace.

Les

650obyvatel

13731. písemná zmínka

kuželna

multifunkční dům

SDH

O naší obci

Středočeská obec Tehovec leží v nadmořské výšce 450 m n. m a nachází se asi 10 km východně od Prahy, při hlavní silnici u města Říčany směrem na Kutnou Horu. Žije zde přibližně 650 trvale hlášených obyvatel. V katastru obce pramení potok Rokytka, pravostranný přítok Vltavy.

Součástí obce je osada Vojkov s léčebnou pro dlouhodobě nemocné – LDN Vojkov. V Tehovci jsou aktivní spolky - Sdružení dobrovolných hasičů a Kuželkáři pod záštitou TJ Sokol Tehovec. Výraznou dominantou návsi kromě rybníčka je také ve stínu lip stojící zvonička z roku 1866 a litinový krucifix na zděném podstavci, opodál v centru návsi ještě pomník padlým v 1. a 2. světové válce.