Obec Tehovec
Obec Tehovec

Tehovec zavádí Mobilní rozhlas

Tehovec zavádí Mobilní rozhlas

Vážení občané,
v souvislosti se zkvalitňováním komunikace mezi naší obcí a občany a zlepšováním jejich informovanosti, zavádíme v naší obci novou službu
Mobilní rozhlas.

https://www.mobilnirozhlas.cz/

Tato služba reflektuje komunikační trendy 21. století. Díky ní budete vždy včas informováni formou SMS, e-mailu nebo hlasové zprávy o důležitém dění v naší obci nebo krizové situaci. Při registraci si proto můžete zvolit typ zpráv, které chcete dostávat.

Pomocí aplikace Zmapuj to, nás můžete informovat o místech, která si zaslouží nejen pochvalu,
ale také o místech, kde vzniká např. černá skládka.

Jak se zaregistrovat?

1) Vyplněním online registračního formuláře na adrese tehovec.mobilnirozhlas.cz

V prvním kroku registrace zadáte do systému své telefonní číslo a potvrdíte ho heslem,
které Vám na toto číslo přijde.
Ve druhém kroku poté vyplníte své kontaktní údaje a zvolíte si, o jaké informace máte zájem.

Nakonec registrační formulář odešlete.

Stáhněte si do svých telefonů aplikaci na Apple Store nebo na Google Play pod názvem Mobilní rozhlas. Aplikace vás již navede…

… A máte hotovo!

2) V případě, že se neregistrujete přes internet:

Vyplněním ústřižku na informačním letáku a jeho odevzdáním na obecním úřadě

Leták s registračními údaji najdete na obecním úřadě nebo ve své schránce v nejbližších dnech.

 

Doporučujeme správně vyplnit i ulici a č.p. (č.e.) nemovitosti, abychom Vás tak mohli lépe informovat o případných výpadcích např. inženýrských sítí. 

Věříme, že tuto službu uvítáte.

S pozdravem

Obec Tehovec

Pomocí mobilního rozhlasu můžete využít níže uvedené funkce:

Fotohlášky “Zmapujto”: Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat na úřad pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Kompetentní osoba se již postará o nápravu. Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu.

 

Tísňové linky: V aplikaci můžete jednoduše najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit Vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.

Datum vložení: 8. 6. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2019 11:20
Autor: Správce Webu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6
1
7 8
1
9
1
10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20
1
21 22
2
23
1
24
25 26 27 28 29 30 31

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlas změnil název na    MUNIPOLISMobilní rozhlas - Munipolis

 

Odběr novinek

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Platební portál

Platební portál SČK

Platební portál je možné využít pro platby stočného, poplatky za psy, poplatky za odpady a ostatní poplatky obci Tehovec. Stačí jen kliknout na ikonku, vybrat druh poplatku a vyplnit náležitosti k platbě.

Mapový portál

Mapotip

Součástí mapového portálu obce je pasportizace místních komunikací, veřejného osvětlení, vedení vodovodu a kanalizace.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6
1
7 8
1
9
1
10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20
1
21 22
2
23
1
24
25 26 27 28 29 30 31
Les

650obyvatel

13731. písemná zmínka

kuželna

multifunkční dům

SDH

O naší obci

Středočeská obec Tehovec leží v nadmořské výšce 450 m n. m a nachází se asi 10 km východně od Prahy, při hlavní silnici u města Říčany směrem na Kutnou Horu. Žije zde přibližně 650 trvale hlášených obyvatel. V katastru obce pramení potok Rokytka, pravostranný přítok Vltavy.

Součástí obce je osada Vojkov s léčebnou pro dlouhodobě nemocné – LDN Vojkov. V Tehovci jsou aktivní spolky - Sdružení dobrovolných hasičů a Kuželkáři pod záštitou TJ Sokol Tehovec. Výraznou dominantou návsi kromě rybníčka je také ve stínu lip stojící zvonička z roku 1866 a litinový krucifix na zděném podstavci, opodál v centru návsi ještě pomník padlým v 1. a 2. světové válce.