Obec Tehovec
Obec Tehovec

Nové webové stránky a nutná registrace k novinkám do mailu

Nové webové stránky a nutná registrace k novinkám do mailu

Vážení občané,
ve středu 11.12.2019 byly spuštěny nové webové stránky obce Tehovec.

Pokud chcete i nadále dostávat informace o novinkách na webu obce do Vaší emailové schránky, postupujte prosím následovně:
Na stránce www.tehovec.cz zhruba uprostřed v levém sloupci najdete pole nazvané
„Informace e-mailem“ – zde uvedete svůj email + ověřovací kód (uveden hned pod řádkem), dále potvrdíte souhlas GDPR pro uchování adresy v naší databázi a nakonec ve Vaší emailové schránce prokliknete odkaz k dokončení registrace.
Je možné, že všechny odkazy nebudou ihned plně funkční, předem se omlouváme za případné komplikace. Uvítáme, dáte-li nám vědět o zjištěných nedostatcích.

Srdečně zdraví
OBEC TEHOVEC

Datum vložení: 10. 12. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 10. 12. 2019 22:13
Autor: Správce Webu

Odběr novinek

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Platební portál

Platební portál SČK

Platební portál je možné využít pro platby stočného, poplatky za psy, poplatky za odpady a ostatní poplatky obci Tehovec. Stačí jen kliknout na ikonku, vybrat druh poplatku a vyplnit náležitosti k platbě.

Mapový portál

Mapotip

Součástí mapového portálu obce je pasportizace místních komunikací, veřejného osvětlení, vedení vodovodu a kanalizace.

Les

650obyvatel

13731. písemná zmínka

kuželna

multifunkční dům

SDH

O naší obci

Středočeská obec Tehovec leží v nadmořské výšce 450 m n. m a nachází se asi 10 km východně od Prahy, při hlavní silnici u města Říčany směrem na Kutnou Horu. Žije zde přibližně 650 trvale hlášených obyvatel. V katastru obce pramení potok Rokytka, pravostranný přítok Vltavy.

Součástí obce je osada Vojkov s léčebnou pro dlouhodobě nemocné – LDN Vojkov. V Tehovci jsou aktivní spolky - Sdružení dobrovolných hasičů a Kuželkáři pod záštitou TJ Sokol Tehovec. Výraznou dominantou návsi kromě rybníčka je také ve stínu lip stojící zvonička z roku 1866 a litinový krucifix na zděném podstavci, opodál v centru návsi ještě pomník padlým v 1. a 2. světové válce.