Obec Tehovec
Obec Tehovec

Čištění silnice u obrubníků !!!

Čištění silnice u obrubníků !!!

Žádost o součinnost - čištění silnice u obrubníků

V úterý 22.6.2021 v ranních hodinách - cca mezi 7-10tou proběhne v místech červeně označených v mapě: Zde čištění silnice u obrubníků čistícím vozem. Žádáme majitele vozidel z vyznačených lokalit o součinnost a neparkování vozidla po dobu čištění, silnici by v tom případě nešlo vyčistit.

Děkujeme.

Přílohy

Čištění silnice.pdf

Čištění silnice.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 346,05 kB
Datum vložení: 15. 6. 2021 12:58
Datum poslední aktualizace: 15. 6. 2021 13:12
Autor: Lucie Machovská

Odběr novinek

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Platební portál

Platební portál SČK

Platební portál je možné využít pro platby stočného, poplatky za psy, poplatky za odpady a ostatní poplatky obci Tehovec. Stačí jen kliknout na ikonku, vybrat druh poplatku a vyplnit náležitosti k platbě.

Mapový portál

Mapotip

Součástí mapového portálu obce je pasportizace místních komunikací, veřejného osvětlení, vedení vodovodu a kanalizace.

Les

650obyvatel

13731. písemná zmínka

kuželna

multifunkční dům

SDH

O naší obci

Středočeská obec Tehovec leží v nadmořské výšce 450 m n. m a nachází se asi 10 km východně od Prahy, při hlavní silnici u města Říčany směrem na Kutnou Horu. Žije zde přibližně 650 trvale hlášených obyvatel. V katastru obce pramení potok Rokytka, pravostranný přítok Vltavy.

Součástí obce je osada Vojkov s léčebnou pro dlouhodobě nemocné – LDN Vojkov. V Tehovci jsou aktivní spolky - Sdružení dobrovolných hasičů a Kuželkáři pod záštitou TJ Sokol Tehovec. Výraznou dominantou návsi kromě rybníčka je také ve stínu lip stojící zvonička z roku 1866 a litinový krucifix na zděném podstavci, opodál v centru návsi ještě pomník padlým v 1. a 2. světové válce.